כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

10 מיתוסים על הסרת שיער בלייזר

כמו בכל תחום בחיים גם בטיפולי הסרת שיער בלייזר צצו שמועות ומיתוסים לא בהכרח נכונים על התהליך, השפעותיו ותוצאותיו.

הטיפול בלייזר הפך לתהליך פשוט, זמין וקל, מה שהפך אותו לפופולארי ביותר בקרב נשים וגברים כאחד. ריכזנו עבורכם את המיתוסים והעובדות החשובות על הסרת שיער בלייזר.

1. המחיר יקר

לא תמיד. מבחן העלות של הטיפול להסרת בלייזר נבחן לאורך זמן. מבחינת יעילות ואפקטיביות זהו הטיפול הטוב ביותר להסרת שיער לאורך זמן. בשוק קיימים מרפאות רבות ולכן התחרות היא מאוד גבוהה, וזה כמובן בא לידי ביטוי בתחרות מחירים בין המרפאות. נצלו את התחרות לטובתכם ועשו סקר שוק מקיף. חשוב לא להתפתות למחיר נמוך מידי ושאינו ריאלי ביחס למחירים שתקבלו מהמרפאות המובחרות והמוכרות.

2. אאוץ' זה כואב

לא בטוח. במהלך הטיפול התחושה היא של עקצוץ טורדני וצריבה קלה. לנשים סף כאב גבוה יותר ולכן קל להן יותר במהלך הטיפול. במכשירים מתקדמים קיימת פונקציה של קירור העור במקביל לקרן הלייזר, זה מקל על הכאב. מומלץ למרוח משחת אלחוש במהלך ולאחר הטיפול זה עוזר להרגיע את העור. בכל מקרה, גם האלטרנטיבות האחרות כואבות לא פחות ועלולות להשאיר סימנים וחתכים בעור.

3. הסרת שיער בלייזר 100% הצלחה

לא נכון. כל ההבטחות והפרסומים על 100% הצלחה והסרת שיער לצמיתות אינן נכונות. ברוב המקרים הטיפולים מסירים עד כ -80% מהשיער באזור המטופל. 20% נוספים ימשיכו לצמוח אך השערות שיגדלו יהיו חלשות ודקות יותר מבעבר, לכן חשוב לחזור על הטיפול לאחר תקופה.

4. הקוסמטיקאית שלי גם יכולה

לא נכון. הטיפול להסרת שיער בלייזר יכול להתבצע על ידי רופא בלבד. הרופא המטפל מאבחן את סוג העור והטיפול המתאים לו. חשוב לבחור מרפאה בעלת צוות רפואי מוסמך. הסרת שיער במכוני קוסמטיקה מתבצעת באמצעות מכשירי קרן אור ואינפרא אדום והם אינם מכשירי לייזר.

5. הסרת שיער בלייזר מתאימה לכל אחד.

לא נכון. הטיפול בלייזר אפקטיבי כאשר יש הבדל בגוון והצבע של השערה והעור של המטופל. ככל שהשיער כהה יותר והעור בהיר יותר הטיפול אפקטיבי יותר. לבעלי עור כהה מידי ולאנשים בעלי שיער בלונדיני, לבן או ג'ינג'י הטיפול לא מתאים. בכל מקרה כדאי ללכת לאבחון במספר מרפאות לייזר ולקבל חוות דעת מרופא מוסמך.

6. אחרי הטיפול צריך לנוח

לא תמיד. ברוב מוחלט של המקרים המטופלים בלייזר חוזרים לשגרה בתום הטיפול. יש לקחת בחשבון אדמומיות ותחושה לא נעימה וטורדנית באזור הטיפול. מומלץ מאוד לא להיחשף לשמש בחשיפה ישירה לאחר הטיפול.

7. הטיפול בלייזר הוא מסוכן

לא נכון. הטיפול בלייזר הוא בטוח ואושר לשימוש בכל העולם וגם בארץ. מכשירי הלייזר אינם מפיקים קרינה מסוכנת ועל כן אינם יכולים לגרום לסרטן. האנרגיה של קרן הלייזר הופכת לחום ו"שורפת" את שורש השערה. לעיתים רחוקות עלולות להופיע כוויות שטחיות וקלות שאינן מסוכנות והן נעלמות תוך זמן קצר מבלי להשאיר כל כתם או סימן על העור.

8. לטיפול בלייזר אין תופעות לוואי

לא תמיד. לאחר הטיפול בלייזר מופיעה אדמומיות ונפיחות מקומית קלה, אשר נעלמת תוך זמן קצר. כל תופעות הלוואי הללו הן מקומיות בלבד ומופיעות בטווח הקצר בלבד. לעיתים רחוקות קיימות תגובות חריפות יותר אשר מטופלות על ידי רופא עור מוסמך.

9. הסרת שיער בלייזר זה לנשים בלבד.

לא נכון. על פי הסטטיסטיקה של המרפאות המובילות כ – 50 אחוזים מהמטופלים בלייזר הם נשים, מה שמשאיר אותנו עם 50 אחוזים של גברים המגיעים לטיפול של הסרה או דילול השיער המיותר בגוף. זו טעות לחשוב שהטיפול מתאים רק לנשים, או גברים שהינם ספורטאים ואתלטים. הטיפול מתאים ורצוי לכל מי שמעוניין להפחית את השיער המיותר באזור מסוים בגוף.

10. כל המרפאות אותו דבר

לא נכון. שוק הסרת השיער בלייזר רווי וקיימות בתחום הסרת השיער מספר גדול של חברות ומרפאות לטיפול בלייזר, חלקן פרטיות וחלקן סניפים של רשתות בפריסה ארצית. מומלץ לבחור בחברות מוכרות וותיקות בשוק, אשר על פי רוב יש להן את הניסיון, הוותק והיכולת להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר. אסור להתעצל, חשוב לעשות סקר שוק מקיף ולקבל מספר הצעות במקביל. אתם יכולים להתחיל כבר כאן.

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר