כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

האם בטיפול לייזר אראה תוצאות מיידיות?

מרפאות הלייזר מוכרות לנו חלום – להיות חלקים. להפסיק לגלח, או למרוט בשעווה את השיער ה"מיותר" שלנו.

מצד שני, אנחנו ספקנים, וחוששים, ולכן אין זה פלא שאנשים שעוברים את הטיפול לא יכולים לחכות, ורוצים לראות תוצאות מיידיות.

במקרים מסוימים התוצאות נראות לעין די מהר, אבל צריך להבין שבחלק ניכר מהמקרים, רק לאחר סדרת טיפולים ניתן יהיה להבחין בתוצאות הרצויות.

גם במקרים בהם ניתן יהיה להבחין בתוצאות מידיות, כבר לאחר טיפול אחד, זו עלולה להיות הפחתה חלקית של השיער, ועדיין לא התוצאה הסופית הרצויה, שתתקבל לאחר סדרת טיפולים.

מדוע זה לא "זבנג וגמרנו"?

הסיבה שבגינה נדרשים מספר טיפולים היא שהשיער שבגופנו נמצא בכל רגע נתון באחד מ-3 שלבים. הסרת שיער בלייזר יעילה להרחקת השיער, רק כאשר הוא נמצא בשלב ה"צמיחה". לכן, בממוצע, מספר הטיפולים שלאחריהם ניתן יהיה להבחין בתוצאות נראות לעין, הוא 3.

יחד עם זאת חשוב לציין, שמספר זה משתנה מאדם לאדם, בגלל השונות בין האנשים, והתגובה האינדיבדואלית של כל אחד לטיפול. לכן, למרבית האנשים יידרשו 3-6 טיפולים בממוצע עד להשגת התוצאות הרצויות.

הפחתה זמנית של השיער מול הפחתה קבועה

גורם נוסף שמשפיע על השגת התוצאות הרצויות, הוא ההגדרה האינדיבדואלית של מהי תוצאה רצויה ומספקת – קיימים 2 סוגים של הפחתת שיער במהלך טיפול לייזר:

הפחתה זמנית – תראה לעין לאחר 10-14 ימים מתחילת הטיפול, כאשר השיער יתחיל לנשור, והעור יראה חלק וללא שיער, בדומה למי שעבר טיפול להסרת שיער בשעווה.

הפחתה קבועה – זו המטרה העיקרית של טיפול בלייזר, לפגוע בזקיק השערה ולהביאו למצב שהוא לא יוכל לגדול יותר, ולשם כך, כאמור, נדרשים מספר טיפולים.

"כעבור חודש"

בחלוף חודש בערך, מתחילת הטיפול בלייזר, חלק מהשיער ינשור ויעלם, אבל חלק מהשיער עלול לשוב ולצמוח שוב. זה "מעצבן", אבל טבעי, מכיוון שכפי שהסברנו לעיל, לא כל השיער נפגע במהלך טיפול הלייזר, רק השיער שנמצא בשלב ה"צמיחה".

השערות שלא היו בשלב הצמיחה נפגעו "זמנית" ושבות לצמוח שוב. סטטיסטית, שערות אלה יפגעו בעתיד, במהלך סדרת הטיפולים.

לעיתים, גם זקיקי שיער שהיו בשלב הצמיחה ונפגעו, עלולים לשוב ולצמוח שוב, וזאת מכיוון שלא נפגעו לגמרי במהלך טיפול הלייזר. אחת הסיבות לכך יכולה להיות שימוש במכשור שאינו מתאים לסוג העור והשיער, כיוונון לא מתאים של המכונה, או חוסר נסיון של המטפל.

זו הסיבה שבגינה אנחנו ממליצים שוב ושוב להגיע לבדיקת התאמה במכון לייזר מוסמך ובפיקוח רפואי, וכן לקבל יותר מחוו"ד אחת, המלצתנו – 3 חוות דעת מ-3 רופאים שונים.

קרא עוד: איך לבחור מרפאה להסרת שיער בלייזר

חשוב לציין, שלעיתים גם לאחר אבחון נכון, ושימוש תקין במכשור, השיער עלול לשוב ולצמוח בחזרה. אנשים מסויימים מגיבים טוב יותר לטיפולי לייזר מאשר אחרים!

לסיכום

למרות שאתם רוצים לראות תוצאות מיידיות, כאן ועכשיו, ולמרות שהמחירים, המבצעים וההטבות של מכוני הלייזר השונים מפתים, השקיעו את זמנכם, בבחירת מרפאת הלייזר הטובה ביותר עבורכם.

אל תתפתו למחירים ומבצעים שמוכרים לכם חלום, כאן ועכשיו, נהפוך הוא לעיתים, זה גורם מסנן, שצריך להדליק לכם נורת אזהרה. שאלו את עצמכם, מדוע המחיר במרפאה א' נמוך בעשרות אחוזים ממרפאה ב'?

לפני שאתם מתחייבים לסדרת טיפולים, בדקו האם אפשר לעבור 2-3 טיפולים בודדים, ורק לאחר, אם אתם מרוצים להמשיך לסדרת טיפולים מלאה. אם לאחר כמה טיפולים שתעברו במרפאה מסויימת לא תראו תוצאות, אולי תרצו לקבל עוד חוו"ד ממרפאה נוספת, או לנסות שיטת טיפול שונה בין אם זה באותה מרפאה, או במרפאה אחרת.

מלאו פרטים בקצרה לקבלת יעוץ מידע והצעות רק ממרפאות לייזר מובילות בפיקוח רפואי!

1. סמנו את המרפאות מהן אתם מעוניינים לקבל הצעות


רשת אמריקן לייזררשת נאטורפילרשת מכוני קיירמדיקל הילינג ספא

2. מלאו פרטים והמרפאות תחזורנה אליכם בהקדם עם הצעות ייחודיות

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

אי-מייל (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)


* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים נשלחים ישירות ואך ורק לחברות שסימנת, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר