כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

מי אינו מתאים לטיפול שיער בלייזר?

הטיפול להסרת שיער בלייזר אינו מתאים לכל אחד!

מעבר למאפיינים אישיים כמו גוון העור או סוג השערה, קיימות קבוצות שונות באוכלוסיה בעלות מאפיינים משותפים, שעבורן טיפול הסרת שיער בלייזר עלול להוות סכנה ולכן לא מומלץ לאנשים המשתייכים לקבוצות אלה, לעבור את הטיפול בלייזר.

מחלות עור פעילות

טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים כמעט לכל סוגי העור, אך עם זאת ישנם סוגי עור שאינם מתאימים בהגדרה להסרת שיער בלייזר.

מחלות עור פעילות בקרב מועמדים לטיפול בלייזר כגון hypertrophic scarring keloid formation, ויטליגו או פטריות כאלו ואחרות בעור, מהוות בעיה, שכן מחלות עור אילו עלולות לגרום לסיבוכים רציניים וצלקות בעור, כמו כן להיווצרות של כתמים כהים וכוויות באיזור המטופל בלייזר, ולכן אנשים בעלי אחת או יותר מבעיות אילו אינם מתאימים להליך הטיפול של הסרת השיער בלייזר.

נטילת תרופות באופן קבוע

שימוש בתרופות מסוימות עלול לגרום לצלקות בעקבות טיפול הסרת שיער בלייזר. כמו בכל פגישה עם רופא מטפל, חובה לדווח בפני הרופא שמבצע את בדיקת ההתאמה על תרופות קבועות בהן אתם משתמשים. ישנם חומרים ותרופות (לדוגמה רואקוטן) אשר גורמים לרגישות העור בשמש, ומי שנוטל אותן אינו אינו מתאים לטיפול בלייזר, כמו גם תרופות על בסיס זהב כמו במקרה של אנשים הסובלים מדלקות מפרקים.

ילדים, בני נוער

כאשר הילדים מגיעים לגיל ההתבגרות, שינויים רבים מתרחשים בגוף שלהם. צמיחת השיער היא אחד השינויים הבולטים ביותר. בבני הנוער קיימת נטייה להיות רגישים יתר על המידה לגבי צמיחת השיער שלהם בייחוד אם הוא מופיע במקומות לא "פופולריים" כמו הפנים והידיים. בנות לרוב רגישות לנושא זה יותר מבנים.

בשל הפעילות ההורמונאלית המוגברת בקרב בני נוער בגיל ההתבגרות, הטיפול בלייזר אינו מומלץ לקבוצת אוכלוסיה זו. הסיבה לכך היא שלאחר סדרת הטיפולים השיער עלול לצוץ ולצמוח מחדש, ולכן אינו אפקטיבי. לבני נוער כדאי לחכות לסיום ההתפתחות והגדילה ורק לאחר מכן להתחיל בסדרת הטיפולים.

ישנם מקרים מסויימים בהם כן ניתן לבצע הסרת שיער לבני נוער, אך זאת יש לבצע רק לאחר היוועצות ברופא מומחה וקבלת הסכמה של האפוטרופוסים (ההורים לרוב) לביצוע הטיפול.

הרפס

מועמדים בעלי הרפס או כאלו שסבלו מהרפס בעבר, צריכים לדווח על כך לרופא המטפל ולקבל טיפול נוגד דלקות.

אנשים בעלי קעקועים

לאנשים בעלי קעקועים הטיפול להסרת שיער בלייזר אינו מומלץ באזור הקעקוע, זאת בשל החשש מצלקות שייוצרו בעקבות הטיפול בלייזר.

נשים בתקופת ההריון ובעלות בעיות הורמנאליות

נשים שנמצאות במהלך תקופת ההריון שלהן, אינן יכולות לעבור טיפול להסרת שיער בלייזר. כמו כן, באופן דומה להסבר שניתן עבור בני נוער, גם לנשים אשר סובלות מבעיות הורמונאליות לא מומלץ להתחיל בטיפול לייזר. התוצאה עלולה גם במקרה הזה לא להחזיק לאורך זמן והשיער המיותר יופיע ויצמח בשנית. לאחר טיפול תרופתי שיגרום לאיזון הורמונלי ניתן יהיה להתחיל בסדרת טיפולי לייזר להסרת שיער.

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר