כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

מהי השיטה היעילה ביותר להסרת שיער בקרב גברים?

יותר ויותר גברים מודעים כיום לנושא טיפוח הגוף ואסתטיקה, ועל כן תחום הסרת השיער בלייזר הפך בשנים האחרונות מתחום שנחשב כתחום נשי טהור, לתחום שנחלק כמעט באופן שווה בין גברים ונשים.

שוק הסרת השיער לגברים הינו שוק גדול ואינו מבוטל, ואין זה פלא שמרפאות הלייזר משקיעות כיום יותר ויותר מאמצים בשיווק ממוקד לגברים. בשונה מנשים חלק מהגברים לא מעוניינים להיפטר לגמרי מהשיער באזורים השונים בגופם, אלא לדלל אזורים בהם מופיע שיעור יתר.

כדי לענות על השאלה, ריכזנו עבורכם הגברים, 5 עובדות על הסרת שיער שיעזרו לכם להגיע להחלטה  על השיטה המתאימה ביותר עבורכם בדרך למראה חלק, או חלק יותר.

1. גברים יכולים להשתמש בפתרונות הסרת שיער דומים לאילו של הנשים

בשוק קיימים פתרונות רבים להסרת שיער המיועדים בעיקר לנשים כגון קרמים שונים, שעווה, מכשירי הסרת שיער, וכן הסרת שיער בלייזר. רוב הפתרונות שקיימים עבור נשים יעבדו גם עבור גברים, ולרוב לכל אזורי הגוף מהם יהיו מעוניינים להסיר את השיער, אולם גברים רבים יעדיפו לא להיכנס לחנויות ולרכוש מוצרים הנמצאים באזורים הנשיים, ועל כן הסרת שיער בלייזר תהיה הפיתרון המועדף עליהם.

2. קרמים יעודיים לגברים שגורמים לנשירה (זמנית) של שיער

כאמור, בשנים האחרונות החלו החברות בתחום הסרת השיער להבין את הפוטנציאל הטמון בשוק הגברי, והשיקו קרמים להסרה זמנית של השיער (בדומה לתכשירים המצויים עבור נשים). מעבר לסיבה הפסיכולוגית שגבר יעדיף לקנות קרם שמוגדר כגברי ולא נשי, הקרמים הותאמו לעובי וצפיפות השיער הגברית, מה שלא עבד היטב בקרמים המסורתיים שיועדו לנשים.

החיסרון בשיטה זו הוא רמת התחזוקה הגבוהה הנדרשת, שכן יש לחזור על הפעולה (מריחת הקרם) כל שבועיים שלושה בממוצע.

3. שעווה?

כואב, אבל עובד. בסוג טיפול זה משתמשים בשעווה מותכת שנמרחת ישירות על האיזור בו רוצים להסיר את השיער, ומושכים את השעווה כנגד כיוון צמיחת השיער, דבר הגורם להוצאת השיער מין השורש.

שיטה זו מעבר לכאב שבטיפול, יעילה מכיון שהיא יכולה לפעול על כל סוגי ועוביי השיער הקיימים בגוף הגברי.

הסרת שיער באמצעות שעווה הינו טיפול שדורש תחזוקה שוטפת בדומה לקרמים שהוזכרו בסעיף הקודם, אם כי בתדירות פחותה יותר של 4-6 שבועות, על מנת לשמר את מראה הגוף החלק.

4. הסרה או דילול של השיער באמצעות לייזר

שיטה זו הינה השיטה המועדפת כיום בקרב הגברים. המונח הסרת שיער בלייזר מתייחס להסרת השיער באמצעות לייזר או אנרגיית אור (ipl).

הלייזר מייצר אנרגיית חום החודרת דרך העור ונקלטת ע"י פיגמנט המלנין בזקיק השערה. אנרגיה זו הופכת לחום אשר פוגע בזקיק השערה ולמעשה הורס אותו, מבלי לפגוע בשערה עצמה או בעור מסביב.

חשוב לדעת שהסרת שיער בלייזר אינה מסירה את השיער ב-100%. השיטה יעילה מאוד, למי שמתאים ותחת הטיפול והמכשור המתאים, אך חלק מהשיער עלול לשוב ולצמוח, אם כי הוא יהיה דק ובהיר יותר, וכמובן דליל.

הממוצעים מדברים על הצלחה בסדר גודל של 75%-80%, למי שעבר סדרת טיפולים מלאה. כמובן שנתונים אילו משתנים מאדם לאדם בשל פרמטרים רבים המשפיעים על ההצלחה בהרחקת השיער.

5. איפה לבצע הסרת שיער בלייזר?

אם הגעתם למסקנה שהורדת שיער בלייזר היא הפיתרון המועדף עליכם, ההמלצה שלנו, היא להתייעץ עם 2-3 מרפאות לייזר מובילות. הטיפול בלייזר הינו הליך רפואי לכל דבר, וככזה צריך להיות מבוצע ע"י רופא בלבד. ישנם שיקולים נוספים בבחירת מרפאת הלייזר שעליכם לבדוק בטרם תגיעו החלטה כמו למשל באיזה ציוד לייזר משתמשים במרפאה, מיהו הצוות הרפואי ובאילו תהליכי טיפול הם נוקטים. מי הבעלים של המרפאה וכן ההסמכות וההכשרות של הצוות. למידע נוסף קראו את המדריך שלנו –
איך לבחור מרפאה להסרת שיער בלייזר.

קרא עוד בנושא:

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר – מחירים

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר