כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

מי מתאים לטיפולי שיער בלייזר?

הטיפול להסרת שיער בלייזר חייב להיות מותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופל. היעילות והאפקטיביות של הטיפול בלייזר תלויה במיוחד באבחון נכון ומתאים בין מכשיר הלייזר הרלוונטי  לגופו של המטופל.

למי מתאים טיפול הסרת שיער בלייזר

סוג הטיפול, סוג המכשיר ועוצמת גלי האור הם הפרמטרים אותם קובע הרופא המטפל בפגישת האבחון למטופל.

הגורמים על פיהם מתבצעת התאמה של סוג המכשיר ומספר הטיפולים להסרת שיערי  למטופל הם: צבע העור (בהתאם לגוון – בהיר, בינוני, כהה, שחור) וסוג השיער (צבע, צפיפות ועובי).

צבע העור

בעלי עור בהיר מתאימים לטיפול במכשירי לייזר מהדור השני (הישן יותר). מכשירים מסוג זה פולטים קרן לייזר באורך גל של 755 ננומטר, ולכן הם מתאימים לבעלי עור בהיר, אך באותה מידה הם עלולים להיות מסוכנים לבעלי עור כהה.

לבעלי עור שחום מתאים הטיפול במכשירי הדור השלישי, אשר פועלים על גלי אור ארוכים באורך של 810 ננומטר. גלי אור באורך זה נקלטים בצורה פחות טובה במלנין ולכן גם הפיגמנט של העור יקלוט אותו במידה קטנה יותר.

לאנשים בעלי עור כהה במיוחד (אנשים ממוצא אפריקאי והודים לדוגמא), אשר עד התקופה האחרונה לא התאימו לשימוש וטיפול בלייזר, נכנסו לשוק מכשירי דור רביעי, שהינם בעלי גלי אור באורך של 1064 ננומטר. גלים באורך זה אינם פוגעים או מזיקים לפיגמנט העור ולכן הם מתאימים לבעלי עור כהה.

טיפ: במהלך תהליך הלימוד והמחקר שלכם תתקלו בהרבה מושגים ושמות שונים של שיטות או מכשירים. אין מכשיר אחד שעדיף באופן וודאי על האחר. לכל מכשיר הסרת שיער בלייזר ייעוד שונה לטיפול על פי הפרמטרים שמפורטים להלן.

סוג השערה

אנשים בעלי גוון שיער כהה חום או שחור הם המתאימים ביותר מבחינת צבע השיער לטיפול הסרת שיער בלייזר והאפקטיביות של הטיפול גבוהה יותר, והתוצאות בהתאם.

אנשים בעלי שיער דק ובהיר – אמנם קיימים מכשירי לייזר מהדור הרביעי בעלי אורך גל 1064 ננומטר ובעלי פולסים קצרים מאוד, אך גם מכשירים אלה מיועדים בעיקר לבעלי שיער דק יחסית ובתנאי שאינו בהיר מאוד, ואחוזי ההצלחה הם נמוכים יחסית.

עובי השערה: פרמטר חשוב נוסף הקובע את ההתאמה לטיפול להסרת שיער בלייזר הינו עוביה של השערה בגוף המועמד לטיפול בלייזר. בעלי שיער עבה עד בינוני הם המתאימים ביותר לטיפול. בעלי שיער דק או פלומתי מידי אינם מתאימים לטיפול.

למי לא מתאים הטיפול בלייזר

בעלי שיער בהיר – בלונדיני, ג'ינג'י בהיר ושיער שיבה אינם מתאימים לטיפולי הסרת שיער בלייזר ואין כל משמעות לגוון עורם, זאת מכיוון שקרן הלייזר אינה מבחינה בין גוון העור לשערה, ולכן הטיפול אינו אפקטיבי עבורם.

אנו ממליצים להגיע למפגש ייעוץ עם רופא במרפאות המובילות להסרת השיער

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר