כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

וידאו: הסרת שיער בקיץ באמצעות טכנולוגיות אור

שוק הסרת השיער מתעורר לחיים דווקא בחודשי האביב והקיץ.

הסיבה לכך מובנת, בתקופה זו, בה מזג האוויר מתחיל להתחמם, אנו לובשים פחות שכבות, וכתוצאה מכך, נאלצים יותר ויותר, לטפל בשיער המופיע במקומות הלא רצויים בגופינו.

הזמן הטוב ביותר לעבור הסרת שיער באמצעות לייזר הוא דווקא בחורף, אך כמו שרובנו נזכרים לפקוד את מכון הכושר דווקא בקיץ, כך גם המועמדים לטיפולי הסרת שיער נזכרים בתקופה זו.

פחות מתאים בקיץ, אבל אפשרי

כאמור, הסרת שיער בלייזר, וגם טכנולוגיית האור – ipl מתאימות פחות לחודשי הקיץ, מכיוון ששיזוף, לאו דווקא מכוון, עשוי לפגוע בהצלחת הטיפול, ועל כן נדרשים אילו שעברו את הטיפול בלייזר לא להחשף לשמש לפני, במהלך ואף אחרי הטיפול, דבר שמגביל מאוד את הנאתם מהקיץ.

בוידאו המופיע למטה, מתאר ד"ר יוסי מילבאום מאמריקן לייזר את היתרונות בשימוש בטכנולוגיית האור dpc המתאימה יותר לעונת הקיץ, המאפשרת למטופלים להחשף לשמש מספר ימים בודדים לאחר הטיפול.

עם זאת, חשוב לציין כי עדיין החשיפה לשמש אינה מומלצת באופן כללי, וגם במהלך או לאחר כל סוג טיפול להסרת שיער. טכנולוגיית ה-dpc מאפשרת מעט יותר גמישות ואת היכולת לטפל בגווני עור שזופים יותר, וזאת בשל היכולת של הרופא לשלוט בפרמטרים כמו אורך ועוצמת אלומת האור. גם בטכנולוגיה זו, מועמד בעל עור שזוף מידי, לא יוכל לעבור את הטיפול.

הד"ר מסביר כי לשיער העוטף את גופינו, אין למעשה כל שימוש פונקציונאלי כיום, ובניגוד למה שאולי חושבים, הוא אינו מגן עלינו מפני השמש.

יותר מ-40% גברים

באופן מפתיע, או שלא, מספר הד"ר כי מעל 40% מהפונים למרפאה לשם טיפולי לייזר הינם גברים, למרות שהגורם המניע במקרה זה הוא הנשים שלהם, שככל הנראה מעדיפות יותר ויותר את הגברים שלהן חלקים.

המקומות המבוקשים ביותר ע"י הגברים הם: חזה, גב, כתפיים, בטן.

בשורה לבעלי שיער בהיר ועור כהה

עוד מסביר הדוקטור כי בטכנולוגיות המבוססות אור (ipl ו-dpc) המטרה היא להשמיד את זקיק השערה וכלי הדם המזינים אותו בעזרת קליטת אנרגיית האור ע"י השערה.

בעלי שיער בהיר ועור כהה (גם כל אחד בנפרד), מתאימים פחות לטיפולי הסרת שיער, אך בעזרת טכנולוגיית ה-dpc ניתן להתאים את מאפייני אלומת האור (פולסי האנרגיה) גם לבעלי שיער בהיר וגם לבעלי עור כהה.

מלאו פרטים בקצרה וקבלו עד 4 הצעות להשוואה מהמרפאות המובילות!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר