כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

הסרת שיער הפנים

תופעת שיעור היתר בפנים באה לידי ביטוי באופן שונה אצל גברים ונשים.

גברים סובלים משיעור יתר באזור הזקן, שעלול לגלוש לאזור החזה, ובאזור הגבות, בעוד אצל נשים שיער מיותר צומח מעל השפה העליונה ובאזור הסנטר, דבר שיכול לגרום להן לתחושת אי נעימות רבה, ואובדן הביטחון העצמי. אין זה פלא אם כך, שהסרת שיער בפנים הפכה לאחד מטיפולי הלייזר המבוקשים ביותר.

הסרת שיער בפנים באמצעות לייזר

הסרת שיער בפניםבשוק קיימות מספר שיטות להסרת שיער שאינו רצוי כגון גילוח, משחות, אלקטרוליזה ועוד, אבל כיום הסרת שיער בפנים באמצעות לייזר הינה אחת הדרכים הטובות והפופולריות ביותר להיפטר מהשיער המיותר בפנים.

הסרת שיער בלייזר מספקת פתרון ארוך טווח לשיער בלתי רצוי בפנים. בנוסף מדובר בתהליך בטוח שחוסך המון זמן בשגרת היום יום הלחוצה של העולם המערבי, והחשוב מכל משפר את הביטחון העצמי של הסובלים משיעור היתר.

הסרת שיער בלייזר בפנים יכולה למנוע גירוי של העור והתפתחות של דלקות בזקיקי השיער בעקבות הטיפולים השונים כגון גילוח, מריטה וכו'.

למי מתאים הטיפול?

מועמדים בעלי עור בהיר ושיער כהה הינם המועמדים האידיאליים ביותר לטיפול הסרת שיער בפנים באמצעות לייזר, אם כי רופא מנוסה ובעל ציוד חדיש ומתקדם יכול להשיג תוצאות טובות גם עבור נשים בעלות גוון עור כהה. באופן כללי, הסרת שיער בלייזר פחות יעילה למועמדים בעלי שיער בלונדיני או בהיר עד לבן.

סיכונים

הימנעו לחלוטין מטיפול לייזר מסביב לעיניים, כיוון שקרני הלייזר יכולות לחדור ולהזיק לעין. לטיפול באזורים אלה קיימות שיטות כגון שעווה או אלקטרוליזה.

משך הטיפול להסרת שיער בפנים

משך הטיפול נקבע על פי צבע העור של המטופל, צבע השיער, עובי השיער וצפיפות השיער. כל טיפול באזור הפנים נמשך כ-10 דקות. טיפולי תחזוקה והמשך עלולים להידרש אחת לשנה כדי לשמר או לשפר את התוצאות. בחלוף כ-6 חודשים של טיפול הסרת שיער בפנים ניתן לצפות כי 70%-95% אחוז משיער הפנים לא יחזור לצמוח.

שיעור שביעות הרצון בקרב מטופלים שעברו טיפול הסרת שיער בפנים עומד על כ-80%, שדיווחו שהם מאוד מרוצים לגבי תוצאות הטיפול, וכי התוצאות מחזיקות לאורך זמן.

מלאו פרטים בקצרה וקבלו עד 4 הצעות להשוואה מהמרפאות המובילות!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

ראו גם: הסרת שיער בלייזר – מחירים והצעות

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר