כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

הסרת שיער במפשעות (קו ביקיני)

אזור המפשעות (קו ביקיני) הינו אחד האזורים הפופולריים ביותר להסרת שיער בלייזר, למרות שאזור זה, מעצם היותו אזור אינטימי, אינו מוזכר ומדובר רבות כמו שאר האזורים בגוף.

אך אם תשאלו את הרופאים המטפלים במרפאות הלייזר השונות, תגלו שהביקוש להסרת שיער באזור זה גדל בשיעור ניכר במהלך השנים האחרונות, כאשר רבים רוצים להיפטר מהשיער המיותר, במפשעות, ולחסוך את הכאב שבשימוש באמצעים המסורתיים, כמו שעווה או גילוח.

מדוע להסיר שיער בקו ביקיני?

באופן די ברור, הנחיצות של הסרת שיער באזור המפשעות, עולה במהלך או לקראת הקיץ, בעקבות "צו האופנה" המכתיב מחשופים הולכים וגדלים, המתבטאים בלבוש "מינימלי", בדגש על בגדי הים המגיעים בגזרות הנמוכות.

אין זה נעים כמובן, לראות שערות מבצבצות, או לחלופין, את התופעות המוכרות לרוב הנשים, הנראות כתוצאה מגילוח באזורים רגישים אלה – גירויים שונים בעור המתבטאים באדמומיות, או פצעונים.

בעזרת סדרת טיפולים במרפאת לייזר, ניתן כיום להפחית את השיער באזור הביקיני, ולשכוח מפעולת הגילוח באזור זה להרבה זמן.

האם הסרת שיער במפשעות היא אכן לתמיד? לצמיתות?

שאלה זו נשאלת רבות בקרב מועמדים להסרת שיער בלייזר, לאו דווקא באזור המפשעות. למועמד לטיפול הלייזר עולות 2 שאלות עיקריות – האחת, האם באמת הטיפול בלייזר עובד, וניתן להסיר את השיער באמצעות הלייזר? והשניה, האם הטיפול יחזיק לאורך זמן, והשיער לא ישוב לצמוח מתישהו בעתיד?

ובכן, על פי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות, הסרת שיער בלייזר אינה לצמיתות במאת האחוזים. באופן כללי, עבור המועמד המתאים, בצירוף הטיפול והמכשור המתאימים לו באופן אישי, ניתן להגיע ל-70%-90% הפחתה של השיער באזור המטופל, וכך גם באזור קו הביקיני.

אף  מרפאה או רופא אינם יכולים להבטיח לכם הסרה מלאה לחלוטין של השיער באזור הטיפול, וכן ששיער לא ישוב לצמוח שם לעולם. זו למעשה הסיבה שבגינה המינוח הרשמי של הטיפול נקרא "הפחתת שיער לצמיתות", ולא "הסרת שיער לצמיתות", השגור בפי רבים.

למרות האמור לעיל, הסרת שיער בלייזר באזור המפשעות הינה שיטה יעילה ומוכחת, שבהתאמה נכונה למטופל יכולה להביא לתוצאות מרשימות, ולמשך זמן רב.

ייתכן כי אחת לשנה, ידרשו טיפולי "תחזוקה" על מנת להסיר שיער שגדל שוב, אך בכל מקרה, שיער זה ברוב המקרים יגדל בצורה דלילה יותר, וגוונו יהיה בהיר יותר.

קרא עוד בנושא: האם השיער יפסיק לצמוח לתמיד בעקבות טיפול לייזר

איך פועלת הסרת שיער בלייזר באזור המפשעות?

באופן כללי הטיפול בלייזר באזור המפשעות אינו שונה מטיפולי לייזר באזורים האחרים בגוף, אולם מעצם רגישותו של האזור נוקטים המטפלים בפעולות בבחינת משנה זהירות, על מנת לטפל בזהירות ובדיוק מירבי. פעולות אלה נעשות גם עבור טיפול שנעשה רק במפשעות עצמן, וגם בטיפולים נרחבים יותר, שמטרתם להסיר את השיער בכל האזור הסמוך לאיבר המין.

לטיפול בלייזר יכולים להתלוות תחושות כאב קלות, מעין עקצוצים, ולעיתים עלולים להופיע שטפי דם קטנים, ותופעה של אדמומיות בעור. במצב תקין, רוב תופעות הלוואי האלה, עוברות תוך כמה ימים, ואינן מהוות מטרד של ממש.

לרוב האנשים תידרש סדרה של 3-5 טיפולים בממוצע, על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון, כאשר משך כל טיפול ינוע סביב שעה אחת. כמובן שמספרים אלו משתנים מאחד לשני בהתאם לשוני במבנה הגוף, גוון העור, צפיפות השיער ועוד.

כמה עולה הסרת שיער בלייזר באזור המפשעות?

מחירי הסרת שיער בלייזר משתנים מאוד, כתלות במרפאה בה תבחרו לבצע את הטיפול, מספר הטיפולים שתידרשו לבצע עד לתוצאה הרצויה והביקוש וההיצע לטיפולים אלה באזורכם.

בשנים האחרונות אנו עדים לירידת מחירים בתחום, בגלל התחרות ההולכת וגדלה, בד בבד עם הביקוש ההולך וגדל, והפיכתו של הטיפול בלייזר ל"שגרתי" ו"פשוט" באופן יחסי. מרפאות הלייזר יוצאות במבצעים והטבות השכם וערב, ולכן קשה לקבוע מהו המחיר להסרת שיער בלייזר בקו ביקיני.

בממוצע, טיפול בודד בלייזר באזור המפשעה יעלה כ-400 ש"ח. אם נכפיל את זה ב-5 טיפולים, נקבל עלות ממוצעת של כ-2000 ש"ח. שוב, חשוב לציין כי מחיר זה הינו הערכה בלבד, ונתון לשינויים רבים, בעקבות המבצעים התכופים, בהן יוצאות מרפאות הלייזר והמכונים.

חשוב להבדיל בין הסרת שיער בלייזר במפשעה, לבין הסרת שיער בלייזר "ברזילאית", כאשר בשניה מדובר באזור נרחב יותר, מעבר למפשעה עצמה, ולכן משך הטיפול יהיה ארוך יותר, ומכאן גם יקר יותר. עלות הסרת שיער ברזילאית, יכולה להגיע לכ-60%-70% יותר מאשר רק במפשעה. כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר ממרפאות הלייזר בררו היטב, מה "גבולות הגזרה" של הטיפול המוצע.

מלאו פרטים בקצרה וקבלו עד 4 הצעות להשוואה מהמרפאות המובילות!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר