כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

האם כל אחד יכול לעבור טיפול לייזר וכמה זמן זה לוקח?

הטיפול להסרת שיער בלייזר הינו טיפול חדשני ומתקדם להסרת השיער המיותר בגוף. כמה פעמים אמרת לעצמך שאת חייבת לחסוך מעצמך את הטיפול המעצבן והכואב של הסרת השיער כל פעם מחדש. השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר קיימת מספר שנים ועם ההתפתחות והקידמה הטכנולוגית קיים היום פיתרון קל, יעיל ואפקטיבי להסרת השיער.

מה זה בעצם הסרת שיער בלייזר?

תחום הסרת השיער בלייזר הוא סוג של טיפול רפואי המבוצע על ידי רופאים ומומחים בלבד תוך שימוש במכשירי לייזר מתקדמים וייעודיים להסרת שיער. הטיפול בלייזר הוא למעשה, טיפול המתבצע על ידי קרן הלייזר, אשר פולטת חום ממוקד לשורש השערה, החום הנפלט מהמכשיר פוגע במלנין וגורם לנשירת השערה ולהריסת שורש השערה, פעולה אשר מטרתה למנוע צמיחה מחודשת של השערה.

כל אחד יכול?

הטיפול בלייזר הוא למעשה, סדרה של מספר טיפולים שכל מטרתם למנוע צמיחה מחודשת של השערות באזור המטופל. משך הטיפול ומספר הטיפולים הנדרשים תלוי באזור המיועד, גודלו וצפיפות השערות בו, ולכן הוא משתנה מאזור לאזור בגוף. פרמטר חשוב נוסף הוא גוון השערות וגוון העור של המטופלת, ככל שהשערה בגוון כהה יותר והעור מסביבו בהיר יותר הטיפול ותוצאותיו אפקטיביות יותר.

כמה זמן זה לוקח?

רוב הנשים מתחילות את הטיפול  בסדרה של 3-7 טיפולים, במרווחי זמן שבין ארבע לשמונה שבועות. אחרי הסדרה הראשונית של הטיפולים, השיער באזור המטופל לא חוזר לצמוח לתקופה ארוכה מאוד. עם זאת, הוא לא נעלם לגמרי. כדי לשמור על האזור המטופל בגוף נקי לחלוטין משיער, נדרש לחזור לטיפולי תחזוקה נוספים על פי הצורך. למרבה המזל, טיפולי ההמשך יכולים להתבצע בדרך כלל במרווחים גדלים והולכים.

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר