כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

הסרת שיער בלייזר בחורף?

הנה לכם טיפ שאם תשכילו לנצל אותו תרוויחו פעמיים – גם תחסכו הרבה כסף על טיפולי הסרת שיער בלייזר וגם תגיעו לקיץ הקרוב חלקים ועם ביטחון עצמי גבוה.

הסרת שיער בלייזר בחורף (מקור:© Katseyephoto | Dreamstime.com)

הסרת שיער בלייזר בחורף (מקור:© Katseyephoto | Dreamstime.com)

בקיץ אנחנו חשופים הרבה יותר לשמש, דבר שגורם לשיזוף העור, ולייצור מוגבר של פיגמנט המלנין בעור. זו הסיבה שהעור שלנו הופך שחום יותר כאשר אנחנו משתזפים. פיגמנט המלנין תפקידו להגין על העור מפני קרני השמש.

למה דווקא בחורף?

בטיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר המטרה היא לפגוע בפיגמנט המלנין המצוי בזקיק השערה ולא בעור עצמו.

עור שזוף מקשה מאוד על קרן הלייזר להבדיל ביניהם ועל כן עלולה להתרחש כוויה כתוצאה ממגע קרן הלייזר בעור. זו הסיבה שבגינה בעלי עור כהה באופן כללי מתאימים פחות לטיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר.
קרא עוד בנושא: האם בעלי עור שחום יכולים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר

תהליך הסרת השיער בלייזר מורכב מסדרת טיפולים, אשר במהלכם דורשים הרופאים מהמטופלים לא להיחשף לשמש לפני ואף כמה שבועות לאחר כל טיפול.

על כן, אם אתם חושבים לעבור טיפול בלייזר, ולא רוצים להיות מוגבלים בקיץ, דווקא החורף הוא הזמן המתאים ביותר לעבור את הטיפול, שכן בחורף השמש חזקה הרבה פחות ואינה משזפת את העור באופן שיכול לפגום בטיפול.

מה לגבי מחירים?

ובכן, גם פה החורף מתייצב לצדכם! למרות שזה בניגוד להגיון הבריא, ונוגד את מה שהוסבר לעיל, הביקוש לטיפולי הרחקת שיער לצמיתות פוחת בחורף, וכתוצאה מכך יוצאות מרפאות הלייזר במבצעים והטבות משמעותיים, על מנת למשוך ולעורר את הלקוחות "הרדומים".

זאת אומרת, שבחורף אתם יכולים לקבל את אותם טיפולים שקיימים בקיץ במחירים הרבה יותר אטרקטיביים.

לסיכום

הסרת שיער בלייזר משתלמת יותר בחורף! מבחינה רפואית, החורף הוא הזמן המתאים ביותר לבצע את סדרת הטיפולים, מכיוון שאנו חשופים פחות לשמש והעור אינו משתזף, ומבחינה כלכלית, הביקוש ההולך ויורד בחורף מאלץ את מרפאות הלייזר להוזיל את מחירי הטיפולים.

כפי שאם הייתם רוצים להשיל קילוגרמים מיותרים ולהגיע לקיץ רזים וחטובים הייתם צריכים ללכת למכון הכושר בחורף, כך אם אתם רוצים להגיע לקיץ חלקים ויפים עליכם להתחיל את סדרת טיפולי הלייזר בחורף!

מלאו פרטים בקצרה וקבלו עד 4 הצעות להשוואה מהמרפאות המובילות!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר