כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

הסרת שיער לצמיתות?

1997 הייתה השנה בה החלו לעשות שימוש בטכנולוגיות הלייזר להסרת שיער. למעשה המינוח היותר נכון הוא "הפחתת שיער", מכיוון שלא ניתן להשיג הרחקה לצמיתות של 100% מהשיער. השימוש בלייזר גורם להפחתת השיער לצמיתות בתנאי שנעשה שימוש במכשור וטכנולגיית הלייזר המתאימים עבור סוג השיער וגוון העור המתאים.

להבין מה מבטיחות המרפאות

אין זה משנה מה יטענו מרפאות הלייזר, הסרת שיער בלייזר אינה יכולה לטפל, משמע להסיר, 100% מהשיער באזור המטופל. בהתאמה נכונה של טיפולי הלייזר ניתן להסיר את מרבית השיער הגס באזור המטופל, אך קיים קושי גדול יותר בהסרת השיער העדין יותר.

שימו לב היטב מה מבטיחות לכם מרפאות הלייזר, ואם זה נשמע טוב מידי, התיחסו בספקנות המתאימה ושאלו את השאלות הנכונות.

מי שרוצה להגיע לכמעט 100% הסרה של השיער באזור המטופל, יכול להשתמש בטיפול משלים בעזרת אלקטרוליזה, שכאמור טיפול הלייזר מפחית בעיקר את השיער הגס , וקשה לו יותר לטפל בשיער העדין.

מה אם השיער ישוב לצמוח שוב?

לרוב, רק בחלוף כחצי שנה עד שנה מתום הטיפול האחרון ניתן יהיה להגדיר מהם שיעורי ההצלחה של הטיפול בלייזר. בחלוף 12 חודשים, שיער שיצמח באזור המטופל הינו בגדר שיער חדש, אשר הגוף יכול לפתח בגלל מספר גורמים גדול, לדוגמה: שינוי הורמונלי, התבגרות\הזדקנות, אורך חיים (בעיקר תזונה), וכן תופעות רפואיות שונות.

אנשים שעברו טיפול לייזר וחווים צמיחה מחודשת של השיער, יכולים לעבור טיפולי תיקון\תחזוקה חוזרים.

כל אחד יכול?

חוקרים ומומחים בתחום טוענים כי ישנו מספר קטן של מטופלים שגופם אינו מגיב לקרן הלייזר, ומכאן שהטיפול בהם נדון לכישלון. טענה זו לא הוכחה ואין כיום הסבר מדעי או תשובות בידי המומחים לתופעה. אין זה אומר שכל טיפול שנכשל הסיבה לכך היא שגופם אינו מגיב ללייזר. לעיתים חוסר אבחנה של מחלות עור או מצבים רפואיים שונים, או התאמה לא טובה של הטיפול עבור המטופל הם הגורמים לאי ההצלחה של הטיפול.

בסיכומו של עיניין

ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על סיכויי ההצלחה של הטיפול בלייזר, ולכן יהיה זה קשה מאוד לנבא, להגדיר מראש ולצפות את סיכויי ההצלחה של הטיפול. סיכויים אלה תלויים בסוג הלייזר, הכיוונון וההגדרות של המכשיר, הנסיון של המפעיל, וכמובן ההתאמה של המטופל.

המלצתנו היא להתחיל בטיפול באזור קטן באופן יחסי, ולצפות בתגובת הגוף לטיפול, ולאמוד את הצלחתו לפני מתחילים בסדרת טיפולים נרחבת ובאזורים רבים. לעיתים תמצאו ששיטה אחת אינה מתאימה לכם, אך מעבר לשיטה אחרת תביא להצלחה.

לאזורים קטנים ובעיתיים ניתן להשתמש בשיטת האקלטרוליזה, שיטה שנמצאת בשימוש שנים רבות כבר, הרבה יותר מלייזר דרך אגב. טיפול באלקטרוליזה מתאים לאזורים קטנים ועדינים, למשל הגבות. בשיטה זו מטפלים בכל שערה בודדת ולכן היא טובה למקומות בהם הדיוק הוא הכרחי. לאנשים בעלי שיער דקיק ובגוון בהיר, אלקטרוליזה היא האפשרות הטובה ביותר כיום.

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר