כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

איך להשוות הצעות מחיר להסרת שיער בלייזר?

חשיבות היופי והאסתטיקה בחברה המודרנית והמערבית, העלתה בשנים האחרונות את המודעות לתחום של הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר - מחירים (מקור: © Sundown | Dreamstime.com)

מכוני יופי להסרת שיער צצים כפטריות לאחר הגשם ואנו הלקוחות מתבלבלים בנקל אל מול ההיצע הגדול וטווח המחירים הרחב.

הסרת שיער בלייזר נחשבת למוצר/שירות, הדורש מעורבות גבוהה מצד הצרכן (הן בשל מחירו והן בשל ערכו הטיפולי), ולכן אנו נדרשים ליזום, להשוות ולהיות אקטיביים לאורך כל התהליך.

מהו לייזר ומהן אופציות הטיפול הטמונות בו:

מכשיר הלייזר פולט קרן אור, המכוונת לפיגמנט המלנין שמצוי בשורש השערה. הפגיעה בשורש השערה, תימנע ממנה להמשיך לצמוח. 
הטיפול בלייזר הינו קצר, יעיל, ממוקד ונטול כאבים ותופעות לוואי. הוא נמשך כמספר חודשים (עקב היעדר אחידות בצמיחת השערות ובשל מחזוריות צמיחתן) וניתן להסיר באמצעותו כ- 85% – 80% מהשערות, לטווח של מספר שנים.

אורך הטיפול ותוצאותיו משתנים ממטופל למטופל, בהתאם לגודל האזור בגוף המיועד לטיפול (בית שחי, גב, רגליים וכו'), טיב השערות (כמות, עובי, צבע), סוג העור (גוון, פיגמנטים) ועוד.

איך נקבעים המחירים בטיפולי הסרת שיער בלייזר?

מכוני יופי קובעים את תמחיר הטיפול, על פי אחד מהקריטריונים שלהלן:
• מחיר קבוע עבור טיפול יחידני או סדרת טיפולים.
• מחיר קבוע לפי האזור בגוף הנבחר לטיפול.
• מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים רלוונטיים כדוגמת: סוג השיער, כמות השיער ועוד.
• מחיר לפי זמן הטיפול, לדוגמה: עלות לשעת עבודה. (במקרה זה העלות הכוללת תלויה בקצב העבודה של המכשיר ושל המטפל וכמות השערות באזור הרלוונטי לטיפול).

אז איך נדע לבחור את הצעת המחיר המתאימה ביותר עבורנו?

ראשית, חשוב לבצע סקר שוק מקיף ויסודי בין מרפאות הלייזר שנמצאות באזור מגורינו. הסקר אמור לכלול, בין היתר: השוואת מחירים, בחינת סוג המכשירים המיועדים לטיפול, רמת המקצועיות של הרופא המטפל והיצע חבילות הטיפול במכון.
 מומלץ לבדוק מה כוללות חבילות הטיפול והאם נדרשים תשלומים נוספים מעבר.

כל מכון שמכבד את עצמו יקבע פגישה ראשונית עם לקוח פוטנציאלי (פגישת התאמה). מטרת הפגישה היא להעריך את עלות הטיפול, בהתאם למספר פרמטרים: אזורי הטיפול הנדרשים, סוג וצבע השיער, צבע העור ורמת הפיגמנטציה. עלות הטיפול הסופית אינה אחידה ומשתנה ממטופל למטופל. זו הסיבה שבגינה מרפאות הלייזר נמנעות מלפרסם מחירונים עבור הטיפולים השונים.

חשוב לזכור שיש מטופלים, שיידרשו להגיע לטיפול תחזוקה אחת לחצי שנה או שנה לאחר סיום סדרת הטיפולים הראשונית. ברוב המקרים, גם אם השיער באזור המטפול שב לצמוח, הוא יהיה דליל יותר ובהיר יותר.

התחרות הגדולה שקיימת בין המכונים תמיד עושה לנו (הצרכנים) רק טוב. מרבית המכונים מציעים מחירים מיוחדים, מבצעים והנחות על מנת להיות אטרקטיביים. אל תהססו לבדוק מהם המבצעים שמציע כל מכון ולבקש הנחה מיוחדת. אחת הדרכים לקבל הנחה אטרקטיבית היא להגיע לטיפול עם חברה וליהנות ביחד ממבצע של 
1 + 1.

הכלל החשוב ביותר שצריך לזכור הוא, שאסור לתת למחיר להיות השיקול היחידי בבחירת מכון ספציפי. 
אל תתפשרו על איכות! עלות זולה מידי עלולה להדליק "נורה אדומה" לגבי טיב המכשיר, אופן הטיפול וכו'.

מהם הפרמטרים הנוספים שניקח בחשבון בבחירת הצעת מחיר?

חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים שקיבלו טיפול במכון, תוכלנה לסייע לכם בגיבוש ההחלטה הסופית. במקרים מסוימים ניתן לקבל טיפול ניסיון, על מנת לבחון את התגובה הראשונית שלנו למכשיר ולטיפול.

חשוב לבדוק מהם הפתרונות שמוצעים במרפאה במקרים שהטיפול עלול לגרום לכאבים או לתופעות לוואי פחות רצויות (משחת אמלה, קרח ועוד). מכשירי הלייזר צריכים להיות יעילים ובעלי תקן בטיחות של ה- FDA (ארה"ב) או ה- CE (האיחוד האירופי). כמו כן, הם צריכים להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת הטיפול הוא רמת המקצועיות, המיומנות והניסיון של הרופא המטפל. בנוסף, חשוב שתהייה כימיה טובה עם הרופא המטפל, שאמור להעביר לנו את סדרת הטיפולים. פגישה אישית לפני התחלת הטיפולים חיונית על מנת לוודא שיש "קליק" ותקשורת זורמת.

מומלץ לבדוק שבמכון בו אנו מתעניינים, יש ביטוח המכסה מקרים של תקלה או נזק במהלך הטיפול. כמו כן, חשוב לוודא שההבטחות שניתנו לכם לפני תחילת הטיפול והאחריות לגבי תוצאותיו, תעוגנה בחוזה. בהקשר הזה, חשוב גם לבדוק מהן ההבטחות הניתנות לגבי תוצאות הטיפול, שכן, ברוב המקרים, לא ניתן להבטיח הסרת שיער לצמיתות, אלא לטווח של מספר שנים, ובכל מקרה, התוצאות הסופיות תמיד תהיינה תלויות בסוג השיער, העור וברמת הפיגמנטציה.

לסיכום

עלות הטיפול באמצעות לייזר לכאורה יקרה, אך אם ניקח בחשבון את התלות בטיפולים הקונבנציונאליים כגון שעווה, גילוח, סילק אפיל ושאר הפתרונות המוכרים, ואת עלותם המצטברת לאורך שנים, נבין שאנו משלמים עליהם הרבה יותר.

ההשקעה בטיפולי לייזר הינה השקעה לטווח ארוך, ומפחיתה את התלות באמצעים כמו אילו שהוזכרו לעיל, לאורך זמן. זיכרו שאין פתרונות קסם, ושזה לא בבחינת "זבנג וגמרנו", ועל כן המחיר הינו פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון ולהשוות מול האחרים, אך חשוב להבין שישנם פרמטרים נוספים רבים, שבפועל משפיעים על המחיר, ובהם נבדלות המרפאות זו מזו. אם אתם מקבלים הצעת מחיר מרחיקת לכת, ושנראית לכם טובה מידי ומבטיחה מידי, חקרו היטב, וקראו בין השורות, והבינו בדיוק את מרכיבי העסקה עליה אתם חותמים.

קרא עוד בנושא:

10 מיתוסים על הסרת שיער בלייזר

איך לבחור מרפאה להסרת שיער בלייזר

מי מתאים לטיפולי הסרת שיער בלייזר

מלאו פרטים בקצרה וקבלו עד 4 הצעות להשוואה מהמרפאות המובילות!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר