כל מרפאות הלייזר במקום אחד
לאן הגעתי
המדריך להסרת שיער בלייזר מספק מידע מקצועי על טיפולי הסרת שיער, ועוזר לקבל החלטה נבונה בבחירת הטיפול ומרפאת הלייזר המתאימים לכל אחד באופן אישי.

לייזר או אינפרא אדום

רבים מהאנשים המתלבטים לגבי טיפולי הסרת שיער בלייזר לא יודעים באיזו שיטת טיפול עדיף לבחור. האם להסיר את השיער באמצעות טיפול  לייזר או אינפרא אדום?

על מנת לענות על שאלה זו נפרט קודם מהו טיפול אינפרא אדום או טיפול בשיטת I.P.L:

Laser_methodsהסרת שיער באמצעות גלי אור (אינפרא אדום או IPL)

מכשירי קרן האור פועלים בטכנולוגיה הנקראת: פוטותרמוליזה, שיטה בה נעשה שימוש בגלי אור על מנת ליצור אנרגית חום, שתפקידה להרוס את שורש השערה ולמנוע את צמיחתה מחדש. קרן האור פוגעת בזקיק השערה מחממת אותה ובכך גורמת למעשה להריסתה ומונעת צמיחה מחודשת של השערה.

מכשירי קרן האור עובדים על גלי אור בטווחים קצרים ומכשיר האור שולח גלי אור על העור של המטופל בטווחים ובאורכי גל משתנים. אינפרא אדום הוא טווח או אורך של גל אור והוא למעשה סוג של קרן אור מתוך מגוון גלי אור באורכים שונים הנמצאים בשימוש בשיטת I.P.L   (אי.פי.אל).

אופן הפעולה של מכשירי האינפרא אדום והשימוש במספר אורכי גל שונים הוכיחו את אפקטיביות הטיפול באנשים בעלי גוון עור כהה, אולם בקרב מטופלים בעלי גוון עור בהיר או בעלי שיער בגוונים בהירים הטיפול לא יעיל.

אחוזי הצלחה

אחוזי ההצלחה של הטיפול באינפרא אדום או I.P.L  הוא כ-80% אחוזי הצלחה. כלומר שמונים אחוזים מהשיער באזור הגוף בו נערך טיפול בקרן אור לא חזר לצמוח. אלו למעשה אחוזי הצלחה דומים למטופלים אשר בוחרים לעבור טיפול באמצעות לייזר להסרת שיער.

רופא מקצועי או קוסמטיקאית?

הטיפול במכשירי אינפרא אדום יכול להתבצע על ידי קוסמטיקאיות אשר עברו הסמכה לטיפול במכשירים מסוג זה. בשונה משיטת הלייזר ששם האדם היחיד המוסמך לבצע את הטיפול הוא רופא, אשר עבר הסמכה לשימוש במכשירי הלייזר.

קראו עוד: איך לבחור מרפאה להסרת שיער בלייזר

אינפרא אדום או לייזר?

הסרת שיער בלייזר יעילה וטובה יותר לאזורים גדולים בגוף כמו רגליים, גב או חזה. שיטת הטיפול בלייזר משתנה בהתאם לאזור המטופל לגוון העור ולסוג השערה. הטיפול בלייזר הוא למעשה סדרה של טיפולים על פני תקופת זמן וזאת במטרה לפגוע ביעילות מירבית בשורשי השערה בהתאם לקצב הצמיחה שלהם.

מומלץ לקרוא את המדריך: כל השיטות והמכשירים להסרת שיער בלייזר

לסיכום

הבחירה באיזו שיטת טיפול כדאי לבצע הסרת שיער לצמיתות אינה חד משמעית. לכל שיטה בין אם נבחר בלייזר או באינפרא אדום יש את היתרונות והחסרונות שלה. צריך כמובן לבדוק את ההתאמה לגבי סוג הטיפול, מכיוון שיש טיפולים שלא יתאימו לכם מסיבות שונות, וסיבות אלו ייבדקו על ידי רופאים או מטפלים מוסמכים בהתאם לנתונים האישיים שלכם.

ההמלצה שלנו היא לקבוע פגישת ייעוץ ואבחון אישית על מנת לקבל את חוות הדעת המקצועית והמהימנה ביותר עבורכם. בפגישה זו מוערכים ע"י איש מקצוע פרמטרים אישיים רבים כגון צבע וגוון העור, צבע, עובי וצפיפות השיער. יש לוודא שאין מחלות פעילות בעור, ועוד פרמטרים רבים שרק לאחר בירורם יוכל הגורם המקצועי להמליץ בפניכם על הטיפול המתאים לכם באופן אישי בין אם זה לייזר או אינפרא אדום.

השאירו פרטים לקבלת יעוץ חינם והצעות מ-4 מרפאות מובילות להסרת שיער!

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

         

שם פרטי + משפחה

אי-מייל

טלפון

* אנו שומרים על פרטיותך. לא נעשה כל שימוש אחר בפרטים, בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו עד 4 הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

* שומרים על פרטיותך. השימוש בפרטים יעשה עפ"י התקנון בלבד.

הסרת שיער ב-אמריקן לייזר

הסרת שיער בנאטורפיל

הסרת שיער ב-מכון קייר

פרפקט - שירותי רפואה אסתטית - הסרת שיער בלייזר